×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

«ZT-EXPO 2021»

9 Вересня 2021

23-24 вересня 2021 року в Житомирі відбудеться щорічний Всеукраїнський культурно-мистецький фестиваль «ZT-EXPO 2021».

Організаторами заходу є Департамент культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації та комунальна установа «Житомирський обласний туристичний центр» Житомирської обласної ради.

Фестиваль проводиться з метою презентації туристичного потенціалу регіонів та міст України, налагодження співпраці між представниками туристичної галузі, обміну досвідом в активізації розвитку внутрішнього туризму та підтримки Всеукраїнського проекту «Мандруй Україною».

Організатори запрошують представників структурних підрозділів з питань туризму та інших зацікавлених осіб громади взяти участь у фестивалі.

У випадку зацікавленості щодо участі у фестивалі звертатись безпосередньо до контактної особи: Маринець Марія, за номером телефону: +380976540979.

 

shares