×
Галерея Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Туристичні маршрути Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Дегустаційний зал Ужгородського замку

Для всіх відвідувачів, хто бажає не тільки поринути у атмосферу середньовіччя, здійснивши захоплюючу прогулянку стародавніми палатами, ознайомитись з історією та побутом тої епохи, оглянувши експозиції замку, є можливість насолодитися вишуканими сортами кращих закарпатських вин, які виготовляються виноробами краю за стародавніми технологіями.

Екскурсія проходить у винних підвальних приміщеннях замку, які зберегли свої конструкційні особливості. Гостям пропонують дегустацію різних сортів неповторного напою та змістовну екскурсію про розвиток виноробства на Закарпатті.

м.Ужгород, вул. Капітульна, буд.33

тел./факс: +38 067 312 00 12

е-mail: info@uzhgorodcastle.com

www.uzhgorodcastle.com

shares