×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Парапланеризм

Парапланеризм – це не тільки захоплюючий та неймовірно видовищний вид спорту, а й ще чудовий активний відпочинок з друзями та сім’єю. У Закарпатті є кілька гарних місць для польотів на парапланах.

Slider

Хребет Боржава

Хребет Боржава висотою від 1300 до 1700 м розтягнувся на 25 км. Основні вершини – Великий Верх (1598 м), Стий (1681 м), Темнатик (1343 м).

Безліса зона хребта розміщена вище 1200 м. Хребет має бокові відгалуження у північно-східному напрямку протяжністю 10 км. Стартувати можна з будь-якого місця хребта, але оптимальний варіант – вершина гори Великий Верх. Польоти можливі над хребтом та паралельно хребту – вздовж долини з північно-східної сторони.

Ближче за все розташований населений пункт Воловець. Доставка пілотів і парапланів на старт здійснюється трактором з причіпом. Тривалість поїздки від Воловця – 2 години, з них сходження пішки на вершину займе 30 хвилин.

Також можна ширяти на параплані й у Перечинському районі. Для цього ідеально підходить полонина Руна.

Парапланерна компанія «Fly Borzhava»

Міжгірський район, с. Пилипець

Тел.:  +38 (067) 966 62 28, +38 (095) 116 70 25

Е-mail: info@flyborzhava.com

Web-site: http://www.flyborzhava.com

shares