×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Страусина ферма

Страусина ферма розташована на околиці м. Хуст. Сьогодні на племінній фермі живе біля 40 пернатих екзотів родом з далекої Намібії.

Аби подивитися на екзотичних страусів не обов’язково їхати аж до Африки. Природні умови краю виявилися цілком придатними для життя страусів, а самі вони зовсім невибагливі у їжі – споживають майже все – та не потребують особливого догляду. Проте користі з них чимало.

Власник ферми називає вирощування птахів безвідходним виробництвом. Використовують з страуса абсолютно все.

Займаються тут продажом страусиного м’яса та яєць. Дієтичне м’ясо має смак яловичини, та не містить холестерину. З яєць в ресторанах роблять смачні млинці та омлети, а шкарлупу використовують для писанок.

На ферму Василя Перця приїжджають десятки туристів, щоб помилуватися пернатими екзотами з далекої африканської країни. Та страуси звикли до частих візитів гостей, і самі підходять до огорожі. Адже туристи приїжджають на ферму не з порожніми руками – а привозять смачні гостинці, які вихованці навчилися брати з рук людей.

Адреса: околиці м. Хуст
Тел.: +38 (067) 260 14 53

shares