×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Фермерське господарство «Ранет»

Фермерське Господарство «РАНЕТ» успішно працює на аграрному ринку Закарпаття вже понад 10 років. Усі ці роки наші зусилля були спрямовані на модернізацію процесу садівництва та послідовне впровадження найсучасніших технологій з ведення справжнього еко-садівництва за європейськими стандартами поблизу Словацького кордону, в с.Тарнівці Ужгородського району на площі 57,72 га. Спеціалізується на  вирощуванні багаторічних насаджень  плодорозсадник, овочів та зернових.

За весь час свого існування колектив нашого Господарства створював і підтримує гарний та позитивний імідж кращих фермерів Закарпаття,адже стандартами та пріоритетом нашої діяльності є вирощування екологічної та корисної продукції.

Адреса:  Ужгородський район, с. Тарнівці, вул. Заводська,
Тел.: + 38 (050) 317 11 21 , +38(068) 428 99 99
Web-site: www.ranet.uz.ua
shares