×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Фермерське господарство «Перфект»

Фермерське господарство «Перфект» було засновано в вересні 2012-ого року. Знаходиться в селі Тарновці, в 2.5 километрах від Ужгорода, обласного центра Закарпатської області. В 10 кілометрах на північ розташований пункт пропуску між Україною та Словаччиною, а в 26 кілометрах на південь – пункт пропуску між Україною та Угорщиною.
 
Основна задача підприємства – вирощування яблук за європейською технологією. Цьому сприяє унікальний клімат Закарпаття, «зажатого» між Карпатським хребтом та Придунайською низовиною. Карпатські гори перешкоджають проникненню холодних повітряних мас з півночі, тому клімат регіону формується переважно вологими повітряними масами з Атлантичного океану і континентальним повітрям помірних широт.
 
Площа саду – 21 гектар. На його території вирощуються 14 сортів яблук:  «Голден Делішес», «Ранній Голден», «Ред Джонапринц», «Флоріна», «Гала», «Фуджі», «Гренні Сміт», «Муцу», «Айдаред», «Чемпіон», «Пінова», «Джонаголд Супра», «Ред Чіф», «Ред Спур Делішес». Всі саджанці прищеплені за технологією М-9. На території саду працює крапельний полив.
 
Адреса: Ужгородський район,  с. Тарнівці (початок села)
Тел.:  +38 (067) 94-20-868,  +38 (067) 356-94-67
E-mail: office@perfekt.uz.ua
shares