×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Форелеве господарство у с. Колочава

Форелеве господарство – одне з найцікавіших і найазартніших місць відпочинку у селі Колочава. Риболовля та приготовлена форель на свіжому повітрі залишать приємні спогади на все життя.

Екскурсія на господарстві починається одразу біля басейнів з райдужною фореллю. У кількох водоймах рибу вирощують від малька до дорослої особини, процес триває два роки. За цей час харчуючись натуральними кормами та кочуючи з одно басейну до іншого риба досягає товарної ваги – 500 грам, проте є чимало таких що виростають до 600-700грам. Спіймати таку справжнє везіння!

Незважаючи на те, Ви професійний рибалка чи вперше взяли в руки вудку, процес риболовлі однаково захоплює всіх. Вам видадуть персональну вудку з мушкою та розкажуть як краще ловити. В окремому басейні форелі стільки, що без улову не залишається практично ніхто.
 
Бажаючим кухар одразу ж приготує рибку на мангалі чи зварить уху, надаючи їй неповторного смаку за допомогою спеціальних угорських приправ та паприки. Поїдання такого обіду серед чарівних гір на фоні мальовничої природи стане найкращою гастрономічною пригодою у житті.

Адреса: Міжгірський район с. Колочава.
Тел.: + 38 (067) 312 26 18, +38 (097) 168 88 68, +38 (067) 700 25 12

shares