×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Еко-курорт «IZKI»

Еко-курорт  «IZKI» знаходиться у самій екологічно чистій місцевості Закарпаття. Напевно, саме тому окрім проживання та інших розваг, відвідувачам пропонують спробувати та придбати продукцію Еко, вирощену на власній фермі курорту.

Вас потішать страви національної кухні, що приготовлені із справжніх домашніх продуктів. Зігрітись Вам допоможе фірмова самогоночка та ще й настояна на різний смак. Для любителів посидіти у колі друзів справжнє домашнє пиво та гуцульські соленики.   

Для повного релаксу – трав’яний чай з медом з нашої пасіки.   

Відновити сили після захоплюючих екскурсій , поїздок та нових вражень допоможуть не тільки свіжі овочі та фрукти, вирощені під яскравим сонцем недоторканої карпатської природи на власній фермі Еко курорту – Ізкі, а і кваліфіковані майстри кулінарного мистецтва, які готують смачні страви, що залишають найсолодші та найтепліші спогади кожному.Адреса: Міжгірський р-н., с. Ізки, Еко-курорт «Ізкі»

Тел.: +38 (067) 310 46 04, +38 (097) 88 33 333
Е-mail: izki.book@gmail.com, andriy.izkii@gmail.com
Web-site: http://izki.ua
shares