×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

ТОВ «Іза Б.А.Т.Е.»

У закарпатському селі Іза вже кілька років успішно працює та динамічно розвивається сучасне тепличне підприємство – Товариство з обмеженою відповідальністю «Іза-Б.А.Т.Е.» аналогів якому немає у всьому Закарпатті.   

Підприємство спеціалізується на вирощуванні екологічно чистих томатів і огірків. Сучасно обладнані теплиці під склом займають територію у 6 гектарів.   

Пріоритетом для ТОВ «Іза-Б.А.Т.Е.» є якість продукції, адже головним для виробника має бути здоров`я споживачів, переконані тепличники. Овочі, вирощені у теплиці, є корисними та еколочічно чистими, про що свідчать щоденні результати лабораторних аналізів, а також широкий спектр ринку збуту: продукція «Іза-Б.А.Т.Е.» користується постійним попитом як на українському ринку, так і на ринках Росії та Білорусії.

Адрес:  Хустський район, с. Іза, вул. Нанківська, 88
Тел.: +38 (0314) 25 60 04
shares