×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Форелеве господарство Карпатського біосферного заповідника

Форелеве господарство Карпатського біосферного заповідника знаходиться в урочищі Ліщинка Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення. На території розміщено 9 басейнів для нагулу риби та інкубатор, обладнаний 32 апаратами Шустера.

У рибнику утримується понад 65 тис. лососевих порід з мальками: форель струмкова, форель райдужна та голець американський. Струмкова форель розводиться виключно для випуску в численні гірські річки і потічки задля підтримки не чисельних природних популяцій, в той час як інтродуковані види – для комерційних цілей.

На форелевому господарстві можна не тільки купити рибу, але й власноруч її відловити. Поряд розташований туристично-інформаційний центр, експозиція якого присвячена водним екосистемам та їх мешканцям, зокрема карпатській форелі.   

Адреса: Рахівський р-н, с. Ділове,   
Тел.: +38 (03132) 2 21 93, +38 (03132) 2 26 32, +38 (03132) 2 26 59   
shares