×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн

26 Серпня 2021

Зважаючи на виклики пандемії для малого та середнього бізнесу (СМБ), Google Україна започатковує онлайн-курс з підтримки СМБ у галузі туризму “Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн”.

Курс розроблений експертами в галузі для українського малого та середнього туристичного бізнесу, зокрема готельно-ресторанної індустрії, а його метою є допомога СМБ в отриманні нових цифрових знань для розвитку та управління задля більш ефективного подолання наслідків впливу СОVID-19.

Курс складається із 7 щотижневих безкоштовних онлайн-тренінгів та практичних занять від провідних експертів у галузі цифрового маркетингу, аналітики та продажів, та орієнтований на СМБ туристичної галузі та готельно-ресторанної індустрії, водночас охоплює універсальні теми можливостей цифрових технологій для розвитку бізнесу.

Завдяки курсу представники всіх сфер туристичного бізнесу, включно з готелями, ресторанами, туристичними агенціями, тощо, зможуть отримати навички для розвитку бізнесу онлайн.

Програма тренінгів є спільним проектом Google Україна та Уряду, зокрема Міністерства цифрової трансформації, Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства розвитку туризму.

Дати проведення тренінгів: з 9.09.2021 по 30.09.2021.

Реєстрація на курс “Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн” доступна за цим посиланням.

shares