×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Pap Jazz Fest

Дата

Лис 10 2021 - Лис 11 2021
Expired!

Pap Jazz Fest

10 листопада у м. Ужгород розпочинається фестиваль Pap Jazz Fest.
У рамках фестивалю «Пап-джаз-фест» першого дня – 10 листопада в приміщенні Центру культур національних меншин Закарпаття буде проведена конференція-круглий стіл на тему «Американський джаз – величезний внесок джазового напряму в світовий джаз». Початок – о 14.00.
Також 10 листопада о 17.00 в Ужгородському фаховому музичному училищі музикознавець Петро Полтарєв (м. Київ) та джазовий музикант Любомир Радомський (м. Львів) виступлять із тематичними лекціями та проведуть майстер-клас для молодих музикантів та викладачів естрадного мистецтва.
Другий день: 11 листопада в Ужгородському фаховому музичному училищі саксофоніст Енді Мідлтон (США) проведе майстер-клас для молодих музикантів та викладачів естрадного мистецтва. Початок о 14.00.
Власне концертна частина фестивалю розпочнеться 11 листопада о 19.30 у приміщенні Закарпатського академічного обласного театру ляльок «БАВКА».
Подивитися прямі трансляції фестивальних заходів можна на YouTube-каналі «Pap Jazz Fest» ( https://www.youtube.com/results?search_query=Pap+Jazz+Fest) та на фейсбук сторінці https://www.facebook.com/Pap-Jazz-Fest-104818014702387 .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares