×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи «CON-TEMP TRIO»

Дата

Чер 09 2022
Expired!

Час

18:00

«CON-TEMP TRIO»

Неймовірне CON-TEMP TRIO представить закарпатській публіці концертну програму з творів Й. Гайдна, Ф. Пуленка та В. Витвицького. Три яскраві особистості –заслужена артистка України Діана ГАВАТА (віолончель), Агнеса БАЧИНСЬКА (флейта), Катерина ГАЖО (фортепіано) – це артистки з однаковими мистецькими смаками та мріями, які вирішили поділитися своїм музичним досвідом і думками одна з одною, а надалі, і з майбутніми слухачами. За останні три століття для такого формату музикування склався величезний музичний репертуар.
Концертні програми тріо – це свого роду інвестиції у виховання і розвиток суспільства. Артистки завжди дуже щирі в своїй грі, в музиці, емоціях.
Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.
Con-Temp Trio створено в 2018 році з трьох професійних музикантів, кожна з яких є неодноразовим учасником і лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.
Місце проведення: Закарпатська обласна філармонія, м.Ужгород
Детальніше про захід за посиланням: CON-TEMP TRIOhttps://www.facebook.com/events/549870500108019/?ref=newsfeed

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares