×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Carpathian Yoga Fest 2021

Дата

Вер 05 2021 - Вер 10 2021
Expired!

Час

07:00 - 22:00

Carpathian Yoga Fest 2021

З 5 по 10 вересня 2021 року в еко-курорті “Ізки” пройде фестиваль йоги Carpathian Yoga Fest в Карпатах.
Мета фестивалю – «йога для всіх». Ви відкриєте для себе різноманітні напрямки йоги, ознайомитеся із суміжними практиками, такими як тайський масаж, йога-терапія, тощо, а також отримаєте нові знання з аюрведи, ароматерапії, психології та інших сфер.
У цьому році організатори готують для всіх бажаючих насичену програму з лекціями, семінарами та практичними заняттями на двох сценах від провідних українських та зарубіжних майстрів, переплетену з розвагами, екскурсіями і активним відпочинком в приголомшливо красивому, чистому місці з величезним енергетичним потенціалом – еко-курорті “Ізки”, Закарпаття, Україна.
Детальніше про подію за посиланням: Carpathian Yoga Fest 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares