×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Фотовиставка Ужгородського прес-клубу «Переселенці на Закарпатті: життя без стереотипів»

Дата

Тра 15 2023 - Тра 20 2023
Expired!

Час

15:00

Фотовиставка Ужгородського прес-клубу «Переселенці на Закарпатті: життя без стереотипів»

У Мукачеві відбудеться фотовиставка Ужгородського прес-клубу «Переселенці на Закарпатті: життя без стереотипів»

15 травня о 15:00 у Палаці культури і мистецтв відбудеться відкриття фотовиставки Ужгородського прес-клубу «Переселенці на Закарпатті: життя без стереотипів», яка охоплює 50 історій українців, що переїхали на Закарпаття через повномасштабне вторгнення росії і знайшли тут другий дім.

Як це: бути мігрантом усередині своєї країни, кардинально змінювати життя чи починати його спочатку, звикати до іншого темпу, розуміти ніби своїх, та все ж інших людей, розпочинати власну справу чи навпаки довго шукати роботу, знаходити нових друзів, родичів, «пускати коріння» чи «сидіти на валізах»?

Фотоісторії зняли провідні закарпатські фотографи: Наталія Боднар, Сергій Ваганов (Маріуполь), Сергій Гудак, Сергій Денисенко, Влада Мазур, Аня Семенюк, Євген Смірнов, Володимир Хила. А журналісти записали короткі розповіді людей, які через війну опинилися в нашому регіоні з різних міст та сіл України.

Експозиція триватиме до 20 травня.

shares