×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Художня творчість в умовах війни

Дата

Лис 26 2022 - Гру 04 2022
Expired!

Час

13:00

Художня творчість в умовах війни

Війна в Україні ще раз продемонструвала, що мир і відкриті та демократичні суспільства не можна сприймати як належне, а за них треба боротися.
З такими меседжами 26.11.2022 в cмт Батьово команда Молодіжний центр “Здибанка” спільно з ГО СТАН \ STAN та «Табула Раса для майбутнього покоління» презентуватиме виставку, присвячену відкритим діалогам про мир.
На виставці, яка триватиме до 4 грудня, будуть представлені роботи швейцарських мисткинь, української художниці Masha Vushedsky, та Малига Яна – очевидця окупаціі і авторка низки історій про життя в окупаціі та про шляхи порятунку мешканців Херсонщини під час цьогорічних воєнних подій.
Вперше виставку можна було переглянути у Берні, столиці Швейцарії, де також головною темою діалогу був мир.
Виставка в смт Батьово організована за фінансової підтримки European Cultural Foundation EuropeanCulturalFoundation, в рамках проекту СТАН \ STAN «Художня творчість в умовах війни”.
Виставка проходитиме в будинку культури смт.Батьово.
Детальніше про подію можна дізнатися за посиланням: Художня творчість в умовах війни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares