×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Фотовиставка «Світ і його обличчя» данського фотохудожника Леіфа Алвіна

Дата

Тра 16 2023 - Тра 28 2023
Expired!

Фотовиставка «Світ і його обличчя» данського фотохудожника Леіфа Алвіна

Відкриття фотовиставки «Світ і його обличчя» данського фотохудожника Леіфа Алвіна відбудеться 16 травня в Ужгороді, у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Тиводара Легоцького.

Мистецький захід реалізували у межах проєкту Карпатського виставкового центру Міжнародної федерації фотомистецтва «Світ підтримує українських митців».

Автор робіт Леіф Алвін народився і виріс у місті Ольборґ (Данія), яке розташоване неподалік Горсенса – міста-побратима Ужгорода. Колекцію з 33-ох представлених у музеї світлин фотограф подарував для благодійних цілей.

У травні 2021 року на базі Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького створили Карпатський виставковий центр Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP), який став 21-м осередком цієї найповажнішої фотографічної організації у світі.

Фотовиставка робіт Леіфа Алвіна триватиме до 28 травня.

shares