×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Фотовиставка «Переселенці на Закарпатті: життя без стереотипів» у Мукачеві

Дата

Тра 15 2023
Expired!

Час

15:00 - 18:00

Фотовиставка «Переселенці на Закарпатті: життя без стереотипів» у Мукачеві

У понеділок, 15 травня, о 15.00 у Палаці культури та мистецтв Мукачева відбудеться відкриття фотовиставки Ужгородського прес-клубу «Переселенці на Закарпатті: життя без стереотипів», яка охоплює 50 історій українців, що переїхали на Закарпаття через повномасштабне вторгнення росії і знайшли тут другий дім.
Як це: бути мігрантом усередині своєї країни, кардинально змінювати життя чи починати його спочатку, звикати до іншого темпу, розуміти ніби своїх, та все ж інших людей, розпочинати власну справу чи навпаки довго шукати роботу, знаходити нових друзів, родичів, «пускати коріння» чи «сидіти на валізах»?
Фотоісторії зняли провідні закарпатські фотографи: Наталія Боднар, Сергій Ваганов (Маріуполь), Сергій Гудак, Сергій Денисенко, Влада Мазур, Аня Семенюк, Євген Смірнов, Володимир Хила. А журналісти записали короткі розповіді людей, які через війну опинилися в нашому регіоні з різних міст та сіл України.
shares