×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Фотовиставка “Замки України. 27 яв”

Дата

Сер 24 2022 - Вер 24 2022
Expired!

Фотовиставка “Замки України. 27 яв”

Спілка фотохудожників Закарпаття та Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім. Тиводара Легоцького, з нагоди 31-ї річниці Незалежності України, представили у Карпатському виставковому центрі Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) фотовиставку «Замки України. 27 яв».

Експозиція відкриває глядачеві розмаїття фортифікаційних споруд та їх руїн як хранителів  древньої  історії України.

Участь у заході взяли чотири українські фотографи: Сергій ЗИСЬКО, Олександр КОВШУН (EFIAP/s), Володимир ПИЛИП’ЮК, Володимир НЬОРБА  (AFIAP).

Проєкт спрямований на віднайдення і залучення благодійних коштів для відбудови пам’яток культурної спадщини в Україні.  Адже, Карпатський виставковий центр Міжнародної федерації фотомистецтва – єдина фотомистецька платформа України, яка будучи інтегрованою до світової культурної спільноти, в умовах повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави, представляє культурно-мистецькі проекти, впливаючи на рішення провідних інституцій та меценатів.

Експозиція триватиме до 24 вересня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares