×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Фотовиставка Богдани Івасівої “Мама і донька”

Дата

Бер 08 2023
Expired!

Час

18:00

Фотовиставка Богдани Івасівої “Мама і донька”

8-го березня О 18:00 в “Тотем” на Гойди, 10 А ФОТОВИСТАВКА @bogdana_ivasiva! (інстаграм)
“Привіт!
Мене звати Богдана Івасіва. Я професійний фотограф.
Фотографією я займаюсь вже понад п’ять років. Для себе обрала портретний жанр, хоча іноді експериментую і в інших напрямках.
Сьогодні, маю за честь запросити вас на першу персональну виставку моїх робіт та трохи розповісти про вибір теми.
На створення експозиції мене надихнула зйомка мами та доньки, від щирості та любові яких в процесі роботи на очі навертались сльози.
Я подумала тоді, що немає нічого прекраснішого у світі ніж материнська любов. І саме це абсолютно чисте, справжнє, безумовне почуття заслуговує на щось більше, ніж просто світлина вдома у рамці.
Так народилась ідея виставки, яка повинна була відбутись рівно рік тому, але 24 лютого перекреслило всі плани.
Після початку повномасштабної війни проти українського народу, війни проти свободи, проти нації, проти любові, я наново переосмислила життя та його цінності.
Я ще раз впевнилась, що найцінніше що ми маємо, крім самого життя,- це сім’я, і зрозуміла, що актуальність обраної рік тому теми, у світлі цьогорічних подій, стала ще більшою.
Роботи, які будуть представлені на виставці, знімались у різні роки, але їх всіх об’єднує щирість материнської любові.
Почуття, яке не здатне знищити жодна армія світу. Почуття, яке вже не раз рятувало та підіймало нашу Велику Націю і зробить це знову!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares