×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Толока на Боржаві (Пилипець)

Дата

Лип 23 2021 - Лип 25 2021
Expired!

Час

10:00 - 17:00

Толока на Боржаві (Пилипець)

З 23 по 25 липня, у Пилипці,  Anton Ski School запрошують всіх небайдужих та бажаючих приєднатися до очистки букового лісу у фрірайд-зонах понад Шипотом.

За словами організаторів, за останні роки там все позаростало підліском, що місцями не проберешся. А між тим там найкраще лісове катання в Україні у прямому доступі з підйомника. Якщо почистити хащу, зробити ліс прозорим, як парк буде бомба! Генеральна ідея – зробити толоку регулярною і поступово, спільними зусиллями створити Borzhava FreeRide Park!

Організатори запрошують лижників і сноубордистів, усіх, хто любить фрірайд, Боржаву, гарне лісове катання. Для волонтерів буде створено наметове містечко (з охороною), куди потрібно буде приїхати зі своїм наметом. Буде надане харчування, працюватимуть душ і туалет. Звичайно, хто бажає, може самостійно селитись у готелях чи у господарів у Пилипці. Це чудовий привід з’їздити у гори, і ми гарантуємо, що ви зможете добре розім’ятись за дні роботи на схилах у лісі!

Приєднуйтесь, попрацюємо разом!

Детальніше про подію за посиланням: Толока на Боржаві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares