×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Стівен МІД та Томас та Емерих ПОПОВИЧІ: яскравий виступ у Закарпатській обласній філармонії

Дата

Жов 22 2021
Expired!

Час

18:30

Стівен МІД та Томас та Емерих ПОПОВИЧІ: яскравий виступ у Закарпатській обласній філармонії

ЗІРКА СВІТОВОГО МАСШТАБУ НЕЗАБАРОМ В УЖГОРОДІ!
Вперше на Закарпаття приїде один з найвідоміших у світі виконавців на евфоніумі Стівен МІД і ми зможете почути звуки інструмента назва якого означає «приємно звучить».
22 жовтня о 18:30 вас запрошують Стівен МІД – британський музикант-віртуоз, майстер гри на евфоніумі та знані у нашому краї та за його межами брати-близнюки Томас та Емерих ПОПОВИЧІ.
Евфоніум називають тенорною тубою, оскільки він грає роль основного тенорового голосу в духових і військових оркестрах.
Отже, трохи інформації про виконавців:
Стівен МІД відомий як один з провідних солістів на еуфоніумі, який виступав з багатьма кращими духовими оркестрами та колективами світу.
Його кар’єра як професійного соліста росте дивовижними темпами. Щороку він дає понад сімдесят п’ять сольних виступів і його концертний графік постійно збільшується.
Мід є професором еуфоніуму в Північному Королівському музичному коледжі, а також викладає у кількох спеціалізованих школах по всій Європі, враховуючи Аугсбурзький університет та Міланську консерваторію.
Артист є один з найбільш записуваних у світі сольних виконавців на духових інструментах, якому належить понад 75 компакт-дисків. Деякі з цих компакт-дисків отримали великі міжнародні нагороди.
Приєднуйтесь, це буде яскравий вечір!
Детальніше про подію можна дізнатися за посиланням: Стівен МІД та Томас та Емерих ПОПОВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares