×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Створення віночків у стилі казки Лісова пісня

Дата

Тра 07 2023
Expired!

Час

14:00

Створення віночків у стилі казки Лісова пісня

Відчуйте себе часткою чудового казкового світу разом із нашим майстер-класом з виготовлення віночків у стилі “Лісової пісні”!
Приєднуйтесь по події у неділю і отримайте можливість створити неймовірно красиві віночки з використанням натуральних матеріалів, які перенесуть вас у світ казки. Наші досвідчені майстри допоможуть вам з кожним кроком та поділяться з вами своїми секретами.
Не пропустіть можливість стати часткою цього казкового світу! Реєструйтеся зараз та приходьте на майстер-клас у неділю. Обмежена кількість місць, тому не зволікайте і забронюйте своє місце зараз.
Натуральний декор та чарівна атмосфера чекають на вас!
Місце: вул.Богдана Хмельницького 141/3
Деталі щодо події можна дізнатися ТУТ
shares