×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Свято Музики в Ужгороді 2022

Дата

Чер 21 2022
Expired!

Час

15:00

Свято Музики в Ужгороді 2022

Вже втретє в історії нашого міста у всесвітній день Музики запрошуємо всіх музикантів та небайдужих бути почутим і створити разом справжнє музичне свято з 1000 містами у 120 країнах світу. То покажемо сучасну закарпатську музику світові в нашому Амфітеатрі!

На сьогоднішній день Fete de la Musique є найбільшим міжнародним музичним фестивалем об’єднуючи цілі народи, культурні традиції і виконавців всіх стилів і напрямків. Вже понад 120 держав і 1000 міст стали учасниками фестивалю під девізом «faites de la musique» або «створюй музику»! Незважаючи на непрості часи, будемо святкувати, і дякувати нашим Захисникам, завдяки яким це можливо! Будемо співати та пам’ятати про нашу культуру, нашу ідентичність, творчість та талановитість нашого народу!
Музику грають професіонали і аматори, відомі колективи і вуличні гурти, оркестри і поодинокі музиканти різного віку, досвіду та музичних зацікавлень — від хіп-хопу до фольку, від джазу до панк-року та електроніки. Основне – відчувати радість від музики і дарувати її іншим. Вмієш грати – виходь і грай, не вмієш – витягуй друзів до нас і слухай!
Місце проведення: Амфітеатр, м.Ужгород
Детальніше про подію за посиланням: Свято Музики в Ужгороді 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares