×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Презентація книги Кевіна Дж.Андерсона “Хребет дракона”

Дата

Бер 10 2023
Expired!

Час

17:00

Презентація книги Кевіна Дж.Андерсона “Хребет дракона”

10 березня о 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться презентація книги Кевіна Дж.Андерсона «Хребет дракона» в українському перекладі.

«ХРЕБЕТ ДРАКОНА» – перша книга із даної трилогії.

Згідно давніх легенд на землі жили піщані та крижані Люті, які прагнули знищити одні одних і дракона. Їх вважали творцями людей, проте вже понад 2000 років ніхто про них не чув, а тим більше не бачив.

І ось несподівано після пилової бурі з’являються піщані Люті, які заявляють королю Адану про своє повернення після тривалого заклинання сну задля того, щоб розбудити дракона і зійтися у фінальній битві з крижаними Лютими, а також пропонують йому стати їх союзником.

Адан опиняється у ситуації, коли досягнення давньої мети Лютих несе пряму загрозу виживанню всього людства, особливо напередодні народження його первістка.

Тому він разом з іншими починає шукати спосіб об’єднати та врятувати всіх людей із ворогуючих між собою континентів – адже коли прийшла загальна небезпека, відома ще з легенд, то хто дивиться на безцільні суперечки.

Зрештою, це політично насичена пригода з мечами, чаклунством, жагою помсти та пізнанням особливостей людських стосунків.

В Україні цю книга вийшла у видавництві «Медіасон».

Кевін Дж. Андерсон є американським письменником, який написав і опублікував понад 175 книг, із яких 58 стали національними та світовими бестселерами, а сукупні продажі на тридцяти мовах світу перевищують 23 мільйони примірників.

До його найбільш відомих робіт відносяться численні романи у всесвітах «Зоряні війни», «Секретні матеріали», «Дюна», «Супермен», «Бетмен», серії «Сага про сім сонць», трилогії «Терра інкогніта», «Сага про тіні», комікси для DC, Marvel, та багато інших.

Він був номінований на премії Nebula, Hugo, Shamus, Bram Stoker, і New York Times Notable Book, а також отримував численні нагороди, а саме від Scribe, Lifeboat to the Stars, SFX Reader’s Choice, IAMTW Grandmaster і Colorado Book Award.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares