×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Показ фільму «Іван Сила»

Дата

Вер 20 2022
Expired!

Час

15:00

Показ фільму «Іван Сила»

У рамках національного туру «Кіно заради Перемоги!», який проводиться на підтримку захисників та вимушено переміщених осіб, у великому залі Закарпатського обласного угорського драматичного театру відбудеться показ фільму «Іван Сила».
Дата проведення: 20 вересня 2022 р., 15.00 (київський ч.).
Місце: Закарпатський обласний угорський драматичний театр, великий зал (м. Берегове, вул. Мукачівська, 1).
Вхід вільний!
Ви можете подати заявку за наступними контактами: +380664528505, +380961135059,
e-mail: bszinhaz.szervezo@gmail.com. Учасники шкільних груп мають перевагу!
Фільм «Іван Сила» оповідає незвичайну історію життя Івана Фірцака, який народився в червні 1899 року в селі Білки Іршавського району на Закарпатті. У 18 років він став артистом чехословацького цирку і побував у 64 країнах світу, дивуючи всіх своїми перемогами. Чемпіон Чехословаччини з важкої атлетики та боротьби, чемпіон Європи з культуризму. За неймовірну силу він отримав прізвисько Іван Сила — Кротон.
Іван Фірцак виграв чимало поєдинків з відомими борцями світу. З рук британської королеви він отримав шолом і пояс, оздоблені золотом та діамантами. Американська преса називала його найсильнішою людиною XX століття. 1937 року в самому розквіті своєї слави він повернувся на Батьківщину.
«Іван Сила» — український дитячий художній фільм режисера Віктора Андрієнка. Знятий за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу».
Детальніше про подію можна дізнатися за посиланням: Показ фільму “Іван Сила”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares