×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Поетичний вечір Сашка Обрія

Дата

Тра 02 2023
Expired!

Час

18:00

Поетичний вечір Сашка Обрія

В Ужгороді відбудеться творчий вечір Сашка Обрія та презентація його поетичної збірки «Сокира сатири».
У вівторок, 2 травня о 18:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка (пр.Свободи,16) відбудеться творча зустріч з поетом з Миколаївщини – Сашком Обрієм.

“Сокира сатири” — це книжка-комікс, книжка-карикатура на сучасне українське суспільство, яка зачіпає його різні прошарки і прояви: від бомжа до президента, від прекрасного до потворного. Книга насичена актуальними темами наших часів: covid-19, українські політики, серед яких і сепаратисти, вороги України, висміювання ерефії та рашистів, а також любов до українських жінок з присмаком легкої еротики та гумору. У виданні поєднуються хвацький козацький стиль письма і оформлення, а також розкішні ілюстрації в стилі декоративного нео-гротеску. Частина коштів з продажу збірки йде на ЗСУ через волонтерську організацію СУВІАТО.

Сашко Обрій (Кучеренко) родом з Миколаївщини (м. Южноукраїнськ), за фахом атомник, за покликанням поет. Лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Василя Симоненка в номінації «За першу поетичну збірку». Учасник і переможець багатьох всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Автор чотирьох збірок поезій: «Абетка юності» (2015), «І.ДЕ.Я» (2016), “БУСОЛ” (2019), «Сокира сатири» (2021). Готує до виходу п’яту збірку пейзажної лірики «ПРОСТЕП». Презентував свої книги у більшості великих міст України. Творчість Сашка – це переважно громадянська (патріотична), пейзажна, філософська лірика, гумор, іронія, сатира. Питання національної ідентичності вважає ключовим і найактуальнішим для сучасних українців. Сашко є громадським активістом, ініціатором та ідейним натхненником просування історичної назви місцевості Гард в околицях сучасного Южноукраїнська в офіційному просторі міста.

Вхід вільний!

shares