×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Повелитель Чорного Лісу

Дата

Чер 18 2022
Expired!

Час

12:00

Повелитель Чорного Лісу

Заслужений артист України Василь Шершун написав власну казку про болотяника, світлячків, босоркань та інших фольклорних героїв. Дія відбувається у моторошному царстві темних сил та сповнена не тільки боротьби добра і зла, але й музики, пісень і танців.

Як постановник дитячих вистав Василь Шершун запам’ятався веселою музичною казкою «Дивовижна пташечка», що стала окрасою дитячого репертуару найбільшого театру області.

Він дебютує на сцені як автор дитячої п’єси, хоча поставив уже кілька власних «дорослих» драм та інсценізацій. Тож Василь Шершун поповнив лави сучасних закарпатських драматургів (Олександр Гаврош, Євген Тищук), чиї дитячі вистави йдуть на сценах професійних театрів України.

Місце проведення: Закарпатський обласний музично-драматичний театр, м. Ужгород

Детальніше про подію за посиланням: Повелитель чорного лісу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares