×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Пивна гра в “Угорському Дворі”

Дата

Лис 20 2021
Expired!

Час

19:00

Пивна гра в “Угорському Дворі”

Колесо було чудовим винаходом. Як і комп’ютерний чіп. Але ж з ними навряд вдасться провести незабутній вечір суботи. Ким би не була людина, яка вирішила вперше скуштувати продукт бродіння ячменю і пшениці – вона створила третій за популярністю напій, з нині існуючих. Погодьтесь, це трохи вражає.
Ель або лагер? Можливо ІРА і ламбік? У 6 раундах нашої пивної гри ми розвіємо деякі міфи про цей особливий напій. Можливо й створимо нові. Дізнаємося чи варто використовувати вираз «живе пиво». Навіть, якщо ваші знаття про пиво обмежується питанням «світле чи темне?», ви в будь-якому випадку зможете спробувати свої сили у цьому квізі. Адже головне це командна гра та веселий вечір. А хіба буває інакше, коли на столі келих «пінного»? Ми так не думаємо.
Де? Ресторан «Угорський двір», вул. Капітульна, 24
Коли? 20 листопада о 19:00
Детальніше про подію можна дізнатися за посиланням: Пивна гра в “Угорському Дворі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares