×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи «Петрівські субітки»

Дата

Лип 12 2021
Expired!

Час

16:00

«Петрівські субітки»

У понеділок, 12 липня, Костринська сільська рада запрошує на перший фестиваль “Петрівські субітки”, який розпочнеться у с. Вишка, на горі Красія (на пересадці, підйом канатною дорогою) о 16:00.

У програмі, крім мистецької частини, фаєр-шоу та запалення субітки.

“Петрівські субітки” – це давній західньослов’янський ритуал, який проводиться влітку й подобається жителям за чудову атмосферу, веселощі та традиційний колорит. Субітки готуються заздалегідь до свята, а за палаючими вогнищами спостерігають цілими сім’ями, відчуваючи єдність та гармонію між собою. Тож не дивно, чому цю подію так чекає і любить народ – веселощі розпочинаються задовго до самого фестивалю й не пройнятися народним духом обряду неможливо.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares