×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Обласний фестиваль-конкурс народного хореографічного мистецтва імені Йосипа Волощука

Дата

Жов 31 2021
Expired!

Час

13:00

Обласний фестиваль-конкурс народного хореографічного мистецтва імені Йосипа Волощука

31 жовтня, будинку культури Великого Бичкова, відбудеться обласний фестиваль-конкурс народного хореографічного мистецтва імені Йосипа Волощука.

Про проведення події повідомив Департамент культури, національностей та релігій Закарпатської обласної державної адміністрації.

Всім відомий єдиний на Рахівщині фестиваль-конкурс танців у Великому Бичкові в черговий раз збере танцювальні колективи району та області. Головною метою заходу є популяризація та розвиток хореографічного мистецтва краю.

Як зазначають організатори, учасниками фестивалю можуть бути аматорські хореографічні колективи закладів культури і мистецтв області будь-якого віку. Представити вони повинні конкурсну програму з двох хореографічних композицій у жанрі народно-сценічної хореографії.

Заявки про участь приймають до 25 жовтня 2021 року.

Детальніше про подію за посиланням: Фестиваль-конкурс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares