×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Мобільна виставка “Маріуполь. Де ти?..”

Дата

Лис 22 2022 - Гру 06 2022
Expired!

Час

10:00 - 17:00

Мобільна виставка “Маріуполь. Де ти?..”

Виставка підіймає гострі суспільні питання воєнного часу: втрати та загибелі дітей – найуразливішої категорії, яка є найбільш безпомічною перед руйнівною силою війни. На виставці представлені полотна з портретами діток, які загинули у Маріуполі, вражаючі світлини міста до і після російських обстрілів, а також фотографії авторства Євгена Сосновського (блокадне місто та “Маріупольський щоденник” п’ятирічного хлопчика Єгора, який разом з фотографом перебував в окупації).

Експозиція подорожує протягом місяця містами України.

Відкриття мобільної виставки в Ужгороді відбудеться у підземеллях Ужгородського замку (Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького) 22 листопада 2022 року о 14.00 годині і триватиме по 6 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares