×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Маріупольська драма

Дата

Бер 16 2023
Expired!

Час

18:00

Маріупольська драма

16 березня до роковин розбомблення Маріупольського театру на сцені Закарпатського музично-драматичного театру відбудеться показ «Маріупольської драми».
Маріупольська Драма – так називали між собою театр, розташований у самому серці Маріуполя, мешканці міста, який був місцем зустрічей, побачень, точкою орієнтиру.
Маріупольська Драма – театр, на який 16 березня 2022 року російська авіація скинула надпотужні бомби, перетворивши Храм Мистецтва на руїни, що стали останнім притулком для сотень безневинних людей.
Маріупольська Драма – сторітеллінг, свідчення акторів Маріупольського драмтеатру, які перебували в епіцентрі подій російського військового злочину і вижили.
На сцені глядач бачить кілька історій: Віри Лебединської, Дмитра Муранцева, Олени Білої, Ігоря Китриша, Матвія Китриша. Вони розповідають, як намагалися вижити в драмтеатрі: співачка, студент і акторська родина з сином-школярем – Матвієм.
 Текст – Олександр Гаврош за розповідями акторів: Віри Лебединської, Дмитра Муранцева, Олени Білої, Ігоря Китриша, Матвія Китриша.
Режисер-постановник, музичне оформлення – заслужений артист України Євген Тищук.
Сценограф – заслужена діячка мистецтв України Емма Зайцева.
В.о. директора-художнього керівника Донецький академічний обласний драматичний театр, м.Маріуполь – в Ужгороді, заслужена артистка України Людмила Колосович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares