×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Кіноперегляд «Гуцулка Ксеня»

Дата

Вер 10 2022
Expired!

Кіноперегляд «Гуцулка Ксеня»

Цього разу знову обрали формат українського кіно, адже що, як не наш кінематограф підіймає бойовий дух країни та змушує нас рухатись уперед!

Отож, «Гуцулка Ксеня» — український фільм-мюзикл 2019 року режисерки Олени Дем’яненко, знятий за мотивами однойменної оперети Ярослава Барнича.

Події розгортаються у Карпатах у 1939 році. До Ворохти приїздить син родини емігрантів Яро (Максим Лозинський). Батько-мільйонер поставив йому умову успадкування грошей – хлопець має одружитися з українською дівчиною. Тож Яро вирушає на пошуки свого щастя. Він знайомиться з багатьма дівчатами, та по-справжньому полонити його серце змогла лише гуцулка, на ім’я Ксеня…
За словами організаторів, кіноперегляд пройде під критим небом, адже погодні умови обіцяють бути несприятливими для перегляду open air.

Місце проведення: м. Мукачево, пл. Кирила та Мефодія, 30 (Центр громадськості та національних культур).

Детальніше про подію за посиланням: Кіноперегляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares