×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Концерт до Дня матері у Закарпатській філармонії

Дата

Тра 16 2023
Expired!

Час

18:30 - 20:00

Концерт до Дня матері у Закарпатській філармонії

16 травня на святковий музичний вечір  до Дня матері гостей та мешканців міста  запрошують артисти Закарпатської філармонії заслужений артист України Олександр Садварій  та солістка Галина Гаврилко. 

Учасники концерту: Олександра Шебела, Марк Ковров, Уляна Кастран, Олександра і Марія Дір, Анна Гаврилко та балетна група ансамблю «Закарпатські візерунки». Балетмейстер – Оксана  Хижун.

“Традиційно, в другу неділю травня ми відзначаємо свято Дня матері.  Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найдорожче, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона − корінь життя, берегиня роду людського. Кожна людина, кожний народ має свої святині, і перш за все це любов до матері, до тієї, яка дала нам життя, яка нас виростила і виховала”, – зазначають організатори дійства.

Музичний вечір розпочнеться о 18:30

Тривалість: півтори години.

Ведуча  – Ольга Донецька.

Захід проходитиме для підтримки наших Збройних Сил України.

shares