×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Комедія-фарс-детектив “Я ЧЕКАЮ НА ТЕБЕ, МІЙ ЛЮБИЙ!”

Дата

Чер 23 2022
Expired!

Час

18:00

Комедія-фарс-детектив “Я ЧЕКАЮ НА ТЕБЕ, МІЙ ЛЮБИЙ!”

Італійський драматург Даріо Фо написав моновиставу для популярної актриси Франки Раме, яку вона ще доповнила. Відтоді іронічна сповідь сучасної жінки мандрує сценами різних театрів світу.

Це комедія-фарс-детектив, в якій беруть участь аж одинадцять акторів. Головну роль невгамовної італійської мадам грає Клара Берец.

Комедія «Я чекаю на тебе, мій любий!..» дозволяє зазирнути в глибини жіночої психології, підглянути інтимні таємниці, про які не прийнято говорити вголос і ще раз задуматися про вічні цінності. Бешкетний і смішний “жіночий” погляд на життя буде цікавий не тільки жіночій аудиторії, а й чоловікам.

Місце проведення: Закарпатський академічний музично-драматичний театр, м. Уєгород

Детальніше про подію за посиланням: Я чекаю на тебе, мій любий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares