×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Зустріч із татусями-волонтерами та презентація двох епізодів докфільму

Дата

Бер 03 2023
Expired!

Час

17:00

Зустріч із татусями-волонтерами та презентація двох епізодів докфільму

ТАТОhub.Ужгород запрошує на крутезну подію.
Наші друзі, татусі-волонтери «Закарпатської Творчої Майстерні» разом з Харківськими колегами зі БО «Благодійного Фонду «Гуманітарний Центр Харківщини» та «Спеціальним підрозділом «KRAKEN» презентують, як допомагали дітям на деокупованих територіях Харківщини.
Постійні учасники ТАТОhub.Ужгород допомагали напередодні відзначення Святого Миколая зібрати подарунки для дітвори Слобожанщини, які дітворі Слобожанщини передали наші друзі-волонтери: Василь Полажинець, Вероніка Вітерець, Аркадій Шиншинов та Костянтин Черкай.
Ми вдячні всім хто того разу долучився до збору смаколиків для діток і хочемо показати як то все було. До речі, Аркадій із командою презентує два епізоди документального проєкту “ДЕОКУПАЦІЯ”, де якраз покаже роботу волонтерів та історію про батька 18-и дітей, більшість з яких були під окупацією.
Чекаємо вас 03 березня, о 17:00
Місце зустрічі: пр.Свободи,16 (Закарпатська обласна бібліотека)
Вхід вільний, участь безкоштовна.
Проєкт TATOhub в Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі реалізується ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» у рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що імплементується UNFPA Україна у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки Швеції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares