×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Експозиція творів Ангеліни Турак

Дата

Бер 01 2023 - Бер 31 2023
Expired!

Час

10:00 - 15:00

Експозиція творів Ангеліни Турак

Виставка живопису та декоративних писанок Ангеліни Турак відкрилась в Угорському домі, що на вулиці Мукачівській, 54 в Ужгороді. Тут почала діяти невеличка виставкова зала і експозиція творів Ангеліни Турак — перша, чиї роботи презентуються ужгородцям.

На виставці представлені 16 картин та 6 декоративних писанок відомої ужгородки, майже всі вони присвячені природі краю — пейзажі, натюрморти та краєвиди Карпат. Сама мисткиня, на жаль, не змогла бути присутня на виставці через стан здоров’я. Про її творчість розповів гостям голова Демократичної спілки угорців України Ласло Зубанич.

Відвідати виставку можна буде щодня, крім вихідних, із 10.00 до 15.00 (за київським часом) до кінця березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares