×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Всеукраїнська акція до Дня захисника/ці України “Подякуй військовому/вій!”

Дата

Жов 14 2021
Expired!

Час

00:00

Всеукраїнська акція до Дня захисника/ці України “Подякуй військовому/вій!”

ВІ “Активна Громада” до Дня захисника/ці України запрошує долучитися до Всеукраїнської акції, щоб подякувати нашим воїнам та підтримати тих, хто на передовій бореться за наше мирне небо.
Починаючи з 2014 року 14 жовтня в Україні відзначається День захисника/ці України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій.
У цей день українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли нашу незалежність і територіальну цілісність України. А також бійців, які у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, правоохоронних органів і добровольчих формувань, щодня зі зброєю в руках боронять нашу країну та ризикують своїм здоров’ям та життям, щоб зупинити агресію Російської Федерації та відстояти незалежність України.
МІСЦЕ: м. Ужгород, пл. Гренджі-Донського, 3
ДАТА: 14 жовтня 2021 року
ЧАС: 12:00
Ідея акції полягає в тому, щоб мешканці з сіл та міст з різних куточків України спільно подякували нашим військовим в один з запропонованих способів, який найбільш до душі.
Організатори пропонують:
– Подарувати книгу військовому/військовій. Це має бути книга, яка вам подобається і ви б хотіли, щоб вона принесла позитивні емоції захисникам та захисницям, що саме зараз воюють на Сході. Якщо Ви ще й підпишите цю книгу від щирого серця, то це ще краще.
Книгу ви можете принести 14 жовтня і передати книгу безпосередньо їм. А вони подбають про те, щоб книги потрапили до адресатів.
– Якщо у вас є діти – ви разом з ними можете намалювати малюнок військовим. Така підтримка дуже піднімає бойовий дух нашим воїнам, тож долучайтеся!
Акція проводиться спільно з громадською організацією “Волонтери Закарпаття”, які одночасно 14.10.2021 відкривають ветеранський простір “ВетеранаХата”.
Подаруйте частинку себе військовим! Долучайтеся до Всеукраїнської акції від ВІ “Активна Громада”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares