×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Виставка художниці Оксани Брензович «Неприборкана енергія»

Дата

Кві 22 2021 - Тра 09 2021
Expired!

Час

16:00

Виставка художниці Оксани Брензович «Неприборкана енергія»

22 квітня о 16:00 годині в стінах Мукачівського історичного музею, а саме в картинній галереї (верхній двір, 2 поверх) відбудеться відкриття виставки художниці Оксани Брензович «Неприборкана енергія».

Наближена до неба Земля! Саме такими словами хочеться описати благодатний карпатський край. Усе, що довкола, здатне захоплювати, надихати та дарувати енергію.

Саме енергію землі, жінки, матері, можна відчути в роботах молодої, але вже такої знаної мисткині О. Брензович. Виставка «Неприборкана енергія» увібрала в собі роботи виконані за останні 2,5 роки. Натхненна красою краю мисткиня щоразу повертається до відтворення цієї невичерпної енергії на полотні.

Вже не раз можна було споглядати роботи О. Брензович на тему карпатських пейзажів на різних виставках міст: Києва, Івано-Франківська, Ужгорода. З кожною новою роботою, новою виставкою розумієш, що жіноча енергія здатна до особливої передачі чи то сприйняття кольорів та сюжетів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares