×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Виставка традиційного березького ткацтва

Дата

Січ 22 2023 - Бер 08 2023
Expired!

Виставка традиційного березького ткацтва

22 січня у Берегові, в приміщенні паломницького притулку імені Ференца Пастора презентуватиметься виставка робіт традиційного березького ткацтва Маріанни Профус – відомої місцевої майстрині, яка зберігає традиції ручного березького ткацтва.

Основними осередками традиційного березького ткацтва є села Великі Береги та Кідьош Берегівського району. З-поміж інших різновидів це ремесло вирізняється витонченістю, стриманістю, елегантністю, а головне – на Закарпатті у ньому переплелися різні національні культури: угорська, австрійська та українська.

Експозицію робіт Маріанни Профус організували за підтримки Фонду ім. Габора Бетлена, Фонду «За євангелізацію угорців Карпатського басейну». Виставка у Будинку для паломників імені о. Ференца Пастора в Берегові триватиме до 8 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares