×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Виставка «На рівні хмар. Гуцулія» Андрія Афтанаса

Дата

Вер 15 2022
Expired!

Час

16:00

Виставка «На рівні хмар. Гуцулія» Андрія Афтанаса

Запрошуємо поринути на хвильку в красу карпатських полонин, відчути звуки трембіти та дзвін гірських річок і водоспадів, а також помилуватися чарівними краєвидами.

Все це можна буде зробити на відкритті виставки «На рівні хмар. Гуцулія» Андрія Афтанаса, настоятеля Храму Різдва Богородиці ПЦУ з смт. Щирець. Роботи автора виконані в стилі старовинної техніки – ціанотипії. Також на відкритті виставки відбудеться презентація книги про творчість митця “На рівні хмар”.

Народився о. Андрій в 1963 році в селі Зимна Вода, що неподалік Львова. У 1985 році закінчив Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова (нині Українська академія друкарства), а згодом і духовну семінарію.
З юних літ захоплювався фотографією та художнім мистецтвом, відтак навчаючись в УПІ, отримав знання з теорії фотографічних процесів. З плином прожитих років і набутого життєвого досвіду о. Андрій знову повернувся до фотографії, успішно поєднуючи духовне служіння із творчим пошуком у фотомистецтві. Автор намагається донести до сучасного глядача своє бачення краси світу через об’єктив фотоапарата, використовуючи як новітню – цифрову , так і забуту – автентичну – техніку фотографії.
Отець Андрій є учасником всеукраїнських та міжнародних фотоконкурсів та володарем нагород.

Кошти, зібрані від продажу книг та добровільних внесків, будуть передані на допомогу Збройним Силам України!

Місце проведення: Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Детальніше про подію за посиланням: На рівні хмар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares