×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Виставка весільного вбрання, атрибутики та весільних світлин «ЗАМІЖЖЯ ЇЙ ЛИЧИТЬ / MӐRITIŞUE I SE POTRIVEŞTE / SVADBA JEJ PRISTANE»

Дата

Вер 13 2022 - Жов 02 2022
Expired!

Час

15:00

Виставка весільного вбрання, атрибутики та весільних світлин «ЗАМІЖЖЯ ЇЙ ЛИЧИТЬ / MӐRITIŞUE I SE POTRIVEŞTE / SVADBA JEJ PRISTANE»

У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в рамках реалізації міжнародного грантового проекту «Культурні зв’язки – культурна мобільність в прикордонному регіоні. HUSKROUA/ 17020/3.1/0040»

Виставка є результатом спільної дослідницької роботи науковців з Закарпатського музею народної архітектури та побуту (Україна), Повітового музею Сату Маре (Румунія) та Музею української культури у Свиднику (Словаччина). Пропонована експозиція знайомитиме всіх охочих з окремими весільними обрядодіями, весільною атрибутикою, вбранням наречених. Цінність виставки полягає в тому, що вона об’єднала матеріали великого етнічного масиву в контексті порубіжжя – Пряшівський край (Словаччина), Закарпаття (Україна) та повіт Сату Маре (Румунія). Українська частина виставки акцентуватиме увагу на обряді благословіння наречених батьками, румунська – на зачісці нареченої, словацька – на весільному застіллі й забавах.

Виставка вже експонувалась у Словаччині, планується її відкриття у Румунії. Всіх охочих зануритись в атмосферу традиційного весілля прикордонного регіону запрошуємо до музею.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Капітульна 33а, Закарпатському музеї народної архітектури та побуту

Детальніше про подію: Виставка весільного вбрання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares