×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Виставка “Весна переможного року”

Дата

Бер 16 2023 - Бер 30 2023
Ongoing...

Час

16:00 - 18:00

Виставка “Весна переможного року”

16 березня в Ужгороді відбудеться відкриття благодійної художньої виставки «Весна переможного року», де свою колекцію з понад 30 робіт презентує харків’янка Соня Морозюк.

Картини мисткині, котра, зокрема, відома як авторка стінопису в Києві «Що крутіше, ніж сім’я в 44 млн?», відвідувачі зможуть придбати. Половину коштів від продажу робіт та 100% вартості квитків спрямують на підтримку бійців нашої 128-ї бригади.

Художниця, яка своєю творчістю розповідає світу правду про незламність і боротьбу українців, уперше презентує роботи на Закарпатті. До того ж, за словами самої Соні Морозюк, це буде її перша музейна виставка. Креативна директорка мисткині Дарія Буряченко зазначила, що вони дуже раді новим колабораціям і тому, що останні гарно відкликаються у людей.

Експозиція відбуватиметься в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая.

Виставка розпочнеться 16 березня о 16:00 і триватиме протягом двох тижнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares