×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Виставка авторської друкованої графіки «Графіка з Харкова»

Дата

Лют 15 2023 - Бер 02 2023
Expired!

Час

15:00

Виставка авторської друкованої графіки «Графіка з Харкова»

В Ужгородському скансені відбудеться відкриття виставки авторської друкованої графіки «Графіка з Харкова».
Експозиція проходитиме за підтримки Харківського національного академічного театру опери та балету, за участі Харківської організації Національної спілки художників України та Харківської державної академії дизайну та мистецтв.
На виставці буде представлено 75 робіт у техніці офорт викладачів Харківської державної академії дизайну та мистецтв: Владислава Христенка, Ільдана Яхіна, В’ячеслава Старченка, Олександра Смородина, Відаді Алієва та Наталії Войцені.
Експозиція покликана продемонструвати чим сьогодні живе харківська школа графіки, в якому ментальному й матеріальному просторі вона зараз існує, що обмежує, а що поширює кордони її мови, чим є її регіональний харківський варіант, яким є зараз обличчя національної за формою і світової за технічними й пластичними спрямуваннями графічної мови.
 15 лютого, середа.
 Початок 15.00.
 Виставка триватиме до 2 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares