×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Вечірка сливового леквара в с.Дерцен

Дата

Вер 04 2021
Expired!

Час

10:00 - 20:00

Вечірка сливового леквара в с.Дерцен

4 вересня 2021 року в с.Дерцен відбудеться вечірка сливового леквару!

Сливовий леквар (Szilvalekvár) – традиційний продукт Закарпаття. Він має бути темний і густий, тянучий такий, що його можна нарізати ножем.

Варять сливовий леквар традиційно на відкритому багатті в казані (бограчі) протягом 8 годин. Не можна залишати цю важливу справу, бо пригорить! Увесь день потрібно помішувати сливи в казані спеціальним пристосуванням.

На вечірці будуть варити Леквар від початку і до кінця. Можна приходити подивитись або допомогти.

Протягом дня пектимуть крумплі з солонинов, питимуть сливову палинку і закусуватимуть хлібом з лекварьом .

Можлива також екскурсія по селу Дерцен, з відвідуванням старовинної реформатської церкви, волонтерської церковної пожежної станції, краєзнавчого музею і демонстрацією угорських танців національним колективом “Дьондьош богрейта”.

Детальніше про подію за посиланням: Вечірка сливового леквара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares