×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Велозаїзд до Дня Молоді

Дата

Чер 26 2022
Expired!

Час

18:30

Велозаїзд до Дня Молоді

Цьогоріч запрошуємо на благодійний заїзд на велосипедах до Дня Молоді у жовто-блакитному вбранні. Покажемо, що ми українці єдині і незламні!

Один із співорганізаторів заходу Ернест Завадський, розповідає, що велосипедисти стартуватимуть від драмтеатру, далі поїдуть вулицею Льва Толстого до 16-поверхівки, по проспекту Свободи до вулиці Минайської, далі по Грушевського, 8 Березня, Легоцького, Баб’яка, по Слов’янській набережній знову до 16-поверхівки, через міст Масарика на Митну, Собранецьку, Підгірну, Шумну, Шпеника (колишня Анкудінова), знову на проспект Свободи, Швабська, Льва Толстого і фінішують біля облмуздрамтеатру.

Відтак маршрут пролягатиме ледь не через усе місто.

Зібрані кошти спрямують для ЗСУ.
Збір учасників велозаїзду розпочнеться о 18:30 біля Закарпатського академічного обласного музично-драматичного театру. Стартує заїзд о 19:00.
Дата проведення : 26 червня
Місце проведення: Ужгород, Драмтеатр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares