×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Біжи, путін, біжи

Дата

Чер 20 2022
Expired!

Час

17:00

Біжи, путін, біжи

Після програшу Росії у війні режим диктатора зламано. Але Путіну вдалося втекти. Разом зі своїм другом Лукашенком, переодягнувшись жінками, вони поїхали туди, де їх ніхто не шукатиме в Україні.
Ховаючись від переслідувань вони опинилися у борделі, де їх змусили танцювати еротичні танці та спілкуватися з клієнтами, деякі з них досить відомі в Україні. Таке життя та знущання здатися їм гірше за пекло, але головна проблема в тому, що з цього борделю вийти неможливо. Надзвичайно смішна комедія про останні дні колишніх диктаторів, а нині повій Путі та Льолі, заставить сміятися без зупинки та повірити, що зло завжди карається.

Місце проведення: Закарпатський обласний музично-драматичний театр, м. Ужгород

Детальніше про подію за посиланням: Біжи, путін, біжи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares