×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Благодійний концерт «Харків-Залізобетон»

Дата

Бер 08 2023
Expired!

Час

17:00

Благодійний концерт «Харків-Залізобетон»

Ужгород! Тільки 8 березня, за підтримки Закарпатської обласної військової адміністрації, Департаменту культури Закарпатської ОВА, БО “Благодійний Фонд “Гуманітарний Центр Харківщини” з єдиним концертом до нас завітає широко відомий завдяки своїй волонтерській діяльності гурт «Папа Карло» .
Під час візиту в Ужгородському замку:
• о 15:00 відбудеться зустріч-бесіда і автограф-сесія з учасниками гурту та славетним автором логотипу «Харків Залізобетон» — Патріком Кассанеллі. Тут-таки буде виставка його плакатів. Модератор зустрічі — волонтер БО “Благодійний Фонд “Гуманітарний Центр Харківщини” Антон Бондарєв.
• о 17.00 у внутрішньому дворику замку розпочнеться благодійний концерт «Харків-Залізобетон».
На концерті виступить також співак, волонтер Борис Севастьянов.
Також під час зустрічі та концерту у всіх бажаючих буде можливість придбати фірмовий мерч «Харків-Залізобетон» в обмін на донати.
Вхід вільний.
Підтримаємо Харків. Місто яке не тільки одним з перших зустріло російське вторгнення але й встояло та дало гідну відсіч планам окупантів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares