×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок
Home Заходи Балада Бастера Скраґґса

Дата

Чер 05 2022
Expired!

Час

21:00

Балада Бастера Скраґґса

Запрошуємо подивимось атмосферну картину братів Коенів “Балада Бастера Скраґґса”, що була відмічена у Каннах нагородою за кращий сценарій.
Шість новел, на перший погляд не зв’язаних між собою. Тут і шалена доза іронічного, навіть чорного гумору, притаманна Коенам, і філігранна акторська гра у кожному кадрі, і широке коло роздумів про моральні цінності, і чудова атмосфера кожного плану, що занурює у цей світ з першої секунди. Ми дуже давно планували перегляд цього неймовірного фільму під зорями, і ось – нарешті.
Вхід:
– Благодійний внесок від 100 гривень на зйомку проекту YOU ARE ALIVE для підтримки ЗСУ.
ALIVE: Кіно Просто Неба – це особливі тематичні, а головне – безпечні кіновечори, що створені нами надихати вас на найприємніше. Цей проект – особливий ковток свободи!

Бачити менше
Місце проведення: культурний простір Alive (територія Амфітеатру), Ужгород, вул. Орлина, 13
Детальніше про подію за посиланням: Балада Бастера Скраґґса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares